Menü

Ay: Temmuz 2009

Gitmene İzin

Varlığına alıştırdığın bu yürek Yokluğunu neylesin ruhum onca alınanları onca verilenleri sakladık diyelim ya duygularımız; hani saatlerce anlatmakla bitiremediğin hislerin,hissettiklerin gidersen acır yüreğim içimdeki çocuk ağlar kelebekleri besleyemem ölürler… Gözlerimin feri gider Her sabah yeni birgün diyemem.yine bi gün derim Hayat sen olmadanda devam eder bilirim Yazının devamını okuyabilirsiniz….

206 Milyon Dolar

Bu zamana kadar elinize geçen yada bir arada gördüğünüz en fazla para nekadar bilmiyorum ama bukadarını ilk defa göreceğinizden eminim. Aslında daha fazla uzatmadan konumuzun devamında resmi görmeniz için kısa kesiyorum yazıyı.

Google Chrome OS İşletim Sistemi

Silikon vadisinin dev şirketlerinden Google, Microsoft tarafından üretilen home windows’a rakip bir işletim sistemi geliştiriyor. Chrome OS advertı verilen sistemin 2010 yılının ortalarında satışa sunulması planlanıyor. Google’dan yapılan açıklamada “Hız, basitlik ve güvenlik Google Chrome OS’nin temel özellikleri olacak” denildi. Yeni işletim sistemi öncelikle internete girmek için kullanılan, düşüok maliyetli bilgisayar pazarını hedef alacak.  

Facebook ve Fareboku

Gün geçmiyorki yeni bir akım daha başlamasın.Van Minut tişörtlerinden sonra şimdide moda enteresan benzetmeler,komik baskılı tişörtlerde.Geçenlerde gittiğim bir mağazada komik ve bir okadarda ilginç bir tişörtle karşılaştım.Almak için hemen sipariş verdirdim ve ayıttım 🙂 Son günlerin modası facebook’un Fareboku yazılı tişörtü 🙂 Resimdede göreceğiniz gibi gerçekten hoş.      

Bedava Adsl

BiRi, yeni kampanyası ”Plajda BiRi Var” ile tatilde de internet kullanıcılarına renkli ve eğlenceli fırsatlar yaratıyor. BiRi, www.plajdabirivar.com sitesine fotoğrafını yükleyen herkese 3 aya kadar ücretsiz ADSL paketi hediye ediyor. Haydi birde burdan yak 🙂 Konumuzun devamında geniş açıklama mevcuttur…