Menü

AFP 10 – Flash’a 3. Boyut

AFP 10 - Flash'a 3. BoyutAdobe, Adobe Flash player 10’un kullanılmaya hazır olduğunu duyurdu. İnteraktif tasarımcılar ve geliştiriciler, Adobe Flash participant 10’un yeni özelliklerini ve görsel performans gelişimlerini, internet uygulamaları, interaktif içerikler ve yüksek kalitede videolar üzerinde kontrol sağlamak için yükseltebiliyorlar.
Adobe’nin Genel Müdürü ve Platform İş Birimi Başkan Yardımcısı David Wadhwani yaptığı açıklamada, tasarımcılar ve geliştiricilerin Adobe Flash player kullanarak  güvenli bir şekilde tüm internet’e eriştiklerini belirterek, “Adobe Flash participant 10 internet yeniliklerinde öncü olmaya devam ediyor. Daha önce web üzerinde gerçekleştirilmemiş, tamamen yeni bir deneyim için Adobe Flash participant 10’un nasıl kullanıldığını görmek bizi oldukça heyecanlandırıyor” dedi.

Haber hakkındaki detayı konumuzun devamında okuyabilirsiniz…

Neler yeni?

Adobe Flash participant 10, yeni özel filtre ve efektleri, kendinden var olan 3D dönüşümü, animasyon, ileri ses işleme ve GPU donanım desteği sağlıyor. Adobe’nin 25 yılı aşokayın metin uzmanlığı üzerine inşa edilen Adobe Flash player içindeki son derece esnek metin motoru ise daha fazla metin düzeni seçeneği ve yaratıcı kontrol sağlıyor.

Adobe Flash participant 10, ortak çalışmaların düzenlenmesi ve tasarım/geliştirme iş akışının arttırılması için Flash teknolojisi entegrasyonunun yeni seviyeleri ile birlikte Adobe ingenious Suite four ürün ailesinin etkileyici kapasitesini de genişletiyor. İnteraktif tasarımcılar ve geliştiriciler, Adobe After results CS4 yazılımındaki çadequate sayıdaki filtre ve özel efektin arkasındaki teknolojiyle aynı olan Adobe Pixel Bender&alternate; ile özel fitre ve efektler yaratabiliyorlar. Adobe Flash participant 10 aynı zamanda interaktif deneyimler yaratmak için finishüstrinin en ileri geliştirim ortamı olan Adobe Flash CS4 skilled içindeki yeni kapasite ve performans kullanımına da imkan veriyor. Bu özellikler tasarımcılara çalışmalarını 2nd olarak tasarlayıp kolayca 3D’ye dönüştürme ve animasyon haline getirme imkanı  sağlıyor.

Adobe Flash player 10, işletim sistemlerine neredeyse evrensel erişim sağlayan, kullanıcı deneyimiyle son derece iyi bir şekilde birleşen, çarpıcı ses/video oynatımı sağlayan yaratıcı seçenekler sunuyor. Flash player içeriği şu anda internet bağlantılı masaüstlerinin yüzde ninety eight’inden fazlasında mevcut. Dünya çapındaki çevrim içi videoların yüzde eighty’inden fazlası, Adobe Flash teknolojisiyle görüntüleniyor.

Yeni özellikler hakkında ve tasarımcıların / geliştiricilerin Adobe Adobe Flash player 10 ile ilgili görüşlerini öğrenmek için www.adobe.com/merchandise/flashplayer/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.