Menü

Ah Şu Kadınlar

Ah Şu KadınlarÖpersiniz küstah olursunuz, öpmezsiniz aptal yerine konursunuz.
İltifat edersiniz yalan der, etmezsiniz bırakıp gider.Her isteğine evet dersiniz karaktersiz olursunuz, karşı çıkarsınız anlayışsız.Çok sık ararsınız sıkıldım der, az ararsanız küser. İyi giyinirsiniz çapkın der, dikkat etmezseniz zevksiz der. Kıskanırsanız kötü huylu der, kıskanmazsanız sevmiyorsun der. Bir dk geç kalın kıyamet kopar, kendisi bir saat geç kalsa bunda ne var? Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur, o buluşunca bizim kızlar olur. Bir kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur, ona bakan olunca hayranlık olur. Konuşursunuz dinlemenizi ister, dinlediğiniz zaman neden konuşmuyorsun? der. Sade gibi ama çok karışık,zayıf gibi ama çok güçlü, akıl karıştıran ama hayranlık uyandıran, insanı çıldırtan ama mükemmel,çok güzelse nadiren sadık, çok sadıksa nadiren güzel…

Birçok yazılana inansamda 1 yada 2 maddeye katılmıyorum.Ayrıca bu benim düşüncelerim değildir,kızlar yanlış anlamayın 🙂 bana sms gelmmişti paylaşayım dedim burada.

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.