Menü

Alanya Avokado ve Meyve Satış Platformu

Alanya Avokado ve Meyve Satış Platformu

Alanya, Akdenizin incisi Antalya’nın şirin bir ilçesidir. Taze meyve, insanların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli olan vitamin ve minerallerin bulunduğu doğal bir besindir. Bu nedenle, taze meyve satışı hem insanların sağlığı açısından önemlidir hem de şehir ekonomisi için önemli bir sektördür.

Alaiye Sepeti , kendi bahçelerinde ürettikleri ürünleri eski usüllerle GDO’suz hormon’suz doğa anadan aldığımız gübrelerle, Akdenizin tertemiz dağ sularıyla beslenip yetiştirilmektedir. Günümüzün teknolojisini kullanan çağdaş bir tropikal tarım firması olarak, teslim aldığı kültürel mirasın getirisi olan deneyim ve bilgiyi en iyi şekilde ürettiklerine aktarmaktadır, atalarımızdan bize miras kalan toprakları; onların yöntem ve hayalleriyle modernize ederek yaşatmaktadır.

Alaiye Sepeti , satış sitesinde başta Avokado olmak üzere Ejder Meyvesi, Muz, Limon, Kumkuat, Avokado Yaprağı ve Passiflora Çarkıfelek Meyvesi satışı yapmaktadır. Bunun yanında fırsat paketi şeklinde oluşturdukları karışık meyve paketleriyle daha uyguna toplu alım imkanı sunmaktadır.

Firmanın ayrıca bir İnstagram sayfasıda mevcut. Ürün çeşitliliğini, nasıl toplanıp paketlendiğini, bahçelerini görebilir, takip edebilir ve oradanda sipariş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Alaiye Sepeti İnstagram sayfası https://www.instagram.com/alaiyesepeti/

Ayrıca sitenin iletişim bölümünü buraya bırakıyorum https://www.alaiyesepeti.com/iletisim/

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.