Menü

Alanya Nakliyat – Star Nakliyat

Alanya nakliyat,alanya nakliyat firmaları,alanya taşımacılık,alanya nakliye, alanya evden eve,alanya evden eve nakliyat, alanya evden eve taşımacılık, alanya depo,alanya ambar…
Alanya Star Nakliyat , 20 yılı aşkın evden eve nakliye konusunda şehir içi ve şehirlerarası taşıma olarak ilk günden bugüne her zaman müşterilerine önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarını geliştirerek bugünlere gelen bir firma.

Firmanın bazı hizmetlerini aşağıda listeledim.

Alanya Evden eve nakliyat : Alanya Star Nakliyat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Firması olarak müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutuyoruz, uzman personelimiz ile ev ve işyerlerinizi güvenle taşıyoruz.

Paketleme Sistemi : Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine ulaşabilmesi için gerekli olan bütün sargı işlemleri özenle yapılır.

Alanya Asansörlü Taşıma : Komşularınızı rahatsız etmeden, binaya ve eşyalarınıza zarar vermeden daha hızlı bir biçimde taşınmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Keşif : Taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere bir taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma planı yapılır.

Yukarıdaki hizmetlerinden başka Mobilya Montaj hizmetide sunmakta. Taşıma öncesi ve sonrasında mobilyalarınızın sökümünü ve kurulumunu mobilya ustası personelimizle yapıyor, sizlere kullanıma hazır bir şekilde bırakıyoruz.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için İLETİŞİM linkini buraya bırakıyorum.

Alanya evden eve nakliyat ile ilgili diğer yazılarıma bakmak isterseniz BURADAN ve BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.