Menü

Android Telefondan Bedava İnternete Girme

bedava internet Teknolojinin hızlı ilerleyişiyle birlikte cep telefonları hayatımızda büyük bir yer etmeye başladı. Cep telefonlarını günümüzde sadece arama yapmak ve mesaj atmak için kullanan kaldımı bilmem. Elimizden düşmeyen cep telefonlarında yaptığımız neredeyse tek şey internete girmek. İnternete girmeninde bir maliyeti var elbette. Bu fiyatlar operatörlere göre değişmekle birlikte hiçte ucuz olduğu söylenemez. Peki size tüm bunları unutun bedava internet getirdim size desem!! SInırsız ve doya doya internetin keyfini çıkarabileceksiniz. İnternet paketiniz bittiyse yada bulunduğunuz yerde wifi gibi sistemler yoksa tam hayat kurtarıcı bir çözüm. Hadi konumuzun devamında gidelim ve bedava internet nasıl yapılıyor öğrenelim.

Aşağıda 3 video paylaşıcam. İlk videoda görüntü daha net ama ses yok. yapılanlara bakarak sizde aynısını eksiksiz yaparsanız mutlu sona ulaşabileceksiniz. 2. video Türkçe anlatımlı daha anlaşılır ancak görüntü yan 🙂  3. video en kaliteli bence 🙂  yapımı çok basit ve hayat kurtarıcı.Hemde beleş 🙂  3. video Türkcell hatlı kullanıcılar içindir.

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.