Menü

Android Telefonlarınızı Hızlandıracak Uygulamalar

android hızlandırma booster Android iyi güzel hoşta telefon ve tabletlerde belli bir süre sonra yavaşlama yada kasılmalar ve bellekte yer kaplamaları görebileceğiniz bir sistem. Eski halinden eser kalmamış telefonunuzu yada tabletinizi ilk günkü gibi hızlı hale getirmeye yarayan 5 uygulama paylaşacağım sizlerle. Bu uygulamalar Google Play Store'de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Paralı uygulamalar kanmayın ve paranızı boşa harcamayın. Konumuzun devamında uygulamarı bulabilir ve indirebilirsiniz.

 

1- DU Speed Booster

Bu uygulama ile tek bir dokunuşla telefon yada tabletinizi hızlandırabiliyorsunuz. Yani en azından yapımcısının iddası bu yönde. Uygulamayı kullanmış biri olarak bende hızlandırdığına kanaat getirdim. Ayrıca sildiğiniz uygulamarın kalan artıklarınıda temizlemek için ideal bir uygulama. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Bu uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

2- Smart Booster

Bu uygulama aynı Du Speed Booster gibi işleyen bir yapıya sahip. Cihazınızdaki cacheleri temizleyerek size alan ve ram bellekte yer açıyor. Bu uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

3- Greenify

Önceki ilk 2 uygulamadan farklı bir mantıkla çalışan uygulama task killer'a benziyor. Task killer ile temizlik yaptıktan sonra bir süre sonra sizin haberiniz olmadan arka planda uygulamalar aktifleşiyor. İŞte bu noktada Greenify bu duruma son veriyor. Uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

4- SD Maid

Uygulamaya sanal bir hizmetçi diyebiliriz. Cihazınız için bir faydası olmayan ve yer kaplayan sistem günlükleri,hata raporları ve bilimum gereksiz zımbırtıyı temizleyen bu hizmetçi sizin daha hızlı bir cihaz deneyimi yaşamanızı sağlıyor 🙂 Uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

5- Android Assistant

Cihazınızın teknik detaylarını görebilmek, sisteminizi temizlemek, dosyalarınızı ve uygulamalarınızı hafıza kartına taşımak ve en önemliside uygulamalarınızı .apk olarak yedeklemek isterseniz bu uygulama tam size göre. Uygulamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Uygulamaların kullanımına dair detaylı anlatımı aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.