Menü

Android Tv Box ve Tv Os Uygulama Arşivi

Android box uygulamarı, android tv os uygulamaları, mi box uygulamalar,nasıl yapılır, nasıl yüklenir, tv box apk, tv box uygulama apk… bu ve buna benzer birçok sorunun cevabı konumuzun devamında bulabileceksiniz.
Bir android box alarak televizyonunuza bağladığınızda içinde standart birkaç program ile gelir. Aşağıda vereceğim linkler ile bu programları zenginleştirebilir android dünyasının sınırsız ve bedava alanına giriş yapabilirsiniz. Gelin şimdi bunları nerden nasıl indireceğinize bakalım.

andoid-box-uygulamalar-1

android-tv-os-uygulamalari

Drive linkine tıkladıktan sonra görebileceğiniz gibi birçok kategoride birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz. Bunları sürekli güncel tutmaya özen göstereceğim. Ayrıca istediğiniz başka uygulma vs. olursa yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır.
İlgili klasöre eklenecektir.

Burada tek yapmanız gereken olay, Tv Os içinden browserinizden siteme girip,konumuzun içindeki drive linkine tıklayıp dosyaları indirmeniz ve kurmanız olacak.

Aynı işlemi Anroid Tv Box uygulaması içindeki browser yardımıyla da yapabileceksiniz. Browserden vermiş olduğum Tv Box linkine tıkladıtan sonra açılan drive alanından istediğiniz apk’yı indireceksiniz.

Yorumlar 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.