Menü

Android Yazılımlarını İOS’ta Çalıştırın

 Android için geliştirilen uygulamaları iOS üzerindeçalıştırmak ister misiniz? Haberimiz tam size göre.Ayrıntıları Okuyun… Android için geliştirilen uygulamaların haddi hesabı yok, üstelik kullanıcılar bunlardan ücretsiz olarak yararlanabilmekte, Fakat Apple iOS platformuna geliştirilen uygulamalar ise Android'in yanında hem sınırlı hemde ücretli.

Mobil platfrom için geliştirdiği yazılımlar ile tanınan Myriad şirketi Android tabanlı uygulamaları diğer platformda çalıştıran Alienyazılımının yeni versiyonunu yayınladı, artworkıokay Android uyulamaları iOS üzerinde çalışacak. ( Uygulama hakkında bilgiye BURADANerişebilirsiniz. )

Firmanın geliştridiği bu yazılım artworkıokay kullanıcıların uygulamalar arası özgürlüğünü kazanmasını sağlıyor. Ayrıca geliştiriciler içinde ortak bir dil oluşturulması için ilk advertım olarak nitelendirilebilir.

Farklı platformlar üzerinde geliştirilen uygulamaların ortak bir dilde yayınlanabilmesi ve geliştirilen yazılımların tek bir havuzda toplanması büyük gelişme. Bunun yanında kullanıcıların sevdikleri uygulamaların kendi platformlarına uygun versiyonlarını aramaları derdinede son getirecek bir yazılım.

Android tabanındaki yazılımları iOS platformu üzerinde çalıştırabilenAlien Dalvik 2.0 yazılımının bu ay sonunda yayınlanması bekleniyor.

YAZININ ORJİNALİ Burada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.