Menü

AppCheck Anti-Ransomware İndir

Ransomware,anti-Ransomware,fidye yazılımı,anti fidye yazılımı önleme,fidye yazılımı indir,antivirüs indir,spy,spyware,spware indir…
Fidye yazılımları kişisel dosyalarınızı şifreleyen ve kilidini açmak, gizliliğinizi geri yüklemek için ödeme talep eden kötü amaçlı yazılımların başında geliyor. Ciddi bir sorun haline gelen bu yazılımlar yüzünden güvenlik şirketleri sürekli olarak bu tür yazılımları tespit etmek ve kaldırmakla uğraşıyorlar. Aynı zamanda ele geçirilen verilerinizi geri yüklemek için de çeşitli yollar üzerinde çalışıyorlar.

AppCheck Anti-Ransomware, bilgisayarınızı fidye yazılımlarından korumayı vaat eden bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Yine de, tipik bir anti-malware motoru gibi davranmaz. Örnek verecek olursak, bir ransomware dosyası indirirken tepki vermez. Bunun yerine, fidye yazılımı aracıları bilgisayarda değişiklik yapmaya çalıştığında tepki verir ve engeller. Bu sebeple, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma amacıyla sisteminizde yüklü olan antivirüs yazılımınız bu tür tehditleri tanımlayamadığında fidye yazılımına karşı ikinci bir savunma katmanı olarak AppCheck Anti-Ransomware çalıştırmanız önerilir.

AppCheck Anti-Ransomware İndir
ALTERNATİF LİNK: İNDİR

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.