Menü

Arka Plan Kaldırma Siteleri

En iyi arka plan kaldırma siteleri, fotoğraflarda arka plan kaldırma, backround remover,removerbg,ücretsiz arkaplan kaldırma,programsız arkaplan kaldırma,bedava backround silme… Bu ve bunlara benzer birçok sorunuza yanıt olabilecek harika sitelerden bahsedeceğim. Herhangi bir program indirmeden, online olarak, fotoğraf arka planı silme işlemi yapmak için konumuzun devamında söz ettiğim arka plan kaldırma siteleri çok işinize yarayabilir.

Fotoğraflarımızda arka planları kaldırma ihtiyacı doğabilmekte. Bu gibi durumlarda Photoshop vb. programlar ayrdımıyla yapmaktaydık. Ancak bu programı kullanmayı bilmeyenler için sorun olmaktaydı. Artık bu işler tek tıkla herkesin yapabileceği şekilde mümkün. Neredeyse sıfır hata ile fotolardaki arka planları kaldırabilmekteyiz. Bunları yapan birkaç siteyi sizlere tanıtmak isterim.

1- IMG.LY

2- İnpixio 

3- RemoveBG

4- Photoscissors

Yukarıda videolu anlatmaya çalıştım paylaştığım siteleri. Çok basit şekilde fotoğraflarınızın arka planını kaldırabilir üzerinde çeşitli editler yapabilirsiniz. Herhangi bir photoshop bilgisi olmadan kolayca işlemlerinizi hem pc üzerinden hemde mobil cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Konuyla ilgili diğer makalelere BURADAN ve BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.