Menü

Assassin’s Creed Mirage Duyuruldu

Assassin’s Creed Mirage Duyuruldu

Sızıntılarına doymadığımız Assassin’s Creed Mirage oyunu sonunda duyuruldu. Ubisoft Forward etkinliğinde duyurusu yapılan oyun için ilk detaylarla beraber ilk sinematik fragman da paylaşılmış oldu.
Fragmanı konumuzun devamına ekleyeceğiz ama öncesinde oyun hakkında detaylardan söz edelim. Konu ve odak karakterlerine birlikte bakalım.
Assassin’s Creed Mirage, Beklendiği gibi Bağdat’ta Geçecek

Seri bu oyunla beraber yeniden özüne dönüyor desek yeridir. AC 1 yapımında da gördüğümüz gizlilik odaklı oynanış yeniden karşımızda olacak. Kartal gözü görüşü gibi özellikler de geri gelecek.
Bağdat’ta geçecek olan oyunun ana karakteri ise Basim olacak. Aslında yetenekli bir hırsız olan Basim karakterinin suikast topluluğuna katılış hikayesinin işlendiğini göreceğiz.
Oynanış yapısında da dediğimiz gibi eskiye bir dönüş olacak. Hikaye konusunda da sağlam temellere dayanacağını göreceğimiz yapımın, 2023 yılında çıkış yapacağı açıklandı.

Paylaşılan sinematik fragmanda detaylı bir tarih yok ama şunu da belirtelim ki oyunla beraber DLC paketlerini de görmek mümkün oluyor. Yakın zamanda görselleri sızan 40 Thieves DLC paketi ise oyunla beraber çıkacak ve ilk DLC paketi olacak.
Yapım için detaylar şimdilik bu şekilde. Daha fazla bilgi açıklanana kadar şimdilik sizi oyunun ilk sinematik fragmanıyla baş başa bırakıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.