Menü

Berna Butik Kurabiye

Berna Butik Kurabiye İnternette gezinirken buldum. Henüz bir siteleri yok. Gerçi ihtiyaçlarıda yok. Satış ve pazarlama işlerini sosyal ağlar üzerinden yürütüyor kendileri. Özellikle bulunduğum ilçede bu tarz işi yapan birini görünce dahada sevindim. Fiyatlar hakkında küçük bir bilgi aldım. Fiyatları buradan paylaşmıyacağım elbette. Açacak ve ihtiyaçlarınızı isteklerinizi söyleyeceksiniz fiyatlar ona göre hesaplanacak. Berna Butik Kurabiye ne yapıyor derseniz kendi anlatımıyla aynen aktarayım. "Doğurdum,doğdum,dişim çıktı,1 yaş oldum,şeker bayramı,babamın günü,annemin günü,yüzük takıcaz,biz evleniyoruz,iyi doğdun arkadaşım,iyi ki varsın kocacım,fanatik taraftarım,ev aldım,günüme beklerim canlarım,hayat neşeli tatlandır günlerimizi dediğiniz her özel gününüze özel tasarlanan kurabiyeler." şeklinde tanımlıyor. Yaptığı kurabiyelerden birkaç örnek göstermek isterim konumuzun devamında iletişim bilgilerini ve resimleri bulabilirsiniz.

Sipariş ve bilgi almak için;

Whatsapp: 5370207227

Mail: berna_gngr@hotmail.com

Facebook adresi : TIKLA

İnstagram: TIKLA

Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye Berna Butik Kurabiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.