Menü

Bilgisayarınız İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

İnternetten gelen virüslere karşı, bilgisayarınız için 2019 yılının en iyi antivirüs programları.
Antivirüs programları güvenilir olmalıdır. Gerçekten iyi kontrol gücüne sahip olmalı ve tabikide bilgisayar performansınızı etkilememelidir. Elbette ücretsiz olmalı, çünkü para harcamak güzel bir şey değildir en nihayetinde. Bende sizler için en güvenilir ve ücretsiz antivirüs programlarını listelemeye çalıştım.

1 – Listemizin ilk sırasını Kaspersky Free Antivirus programı almakta. Başarılı bir kötü amaçlı yazılım koruması mevcut. Ücretsiz sürümde sınırlı kısıtlama var. Hızlı ve etkili tarama yapabilmekte. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

2 – Sırada Bitdefender Antivirus var. Bitfender Antivirus, ekstra bir özellik vermeyen, temel kullanım hizmetleri sunan ücretsiz bir antivirüs programı olarak karşımıza çıkıyor. Kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili koruma, Kolay kullanım ve Düşük seviye performans tespiti sunmakta. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

3 – Sıradaki programmız Avast Free Antivirus . Avast Free Antivirus içinde pek çok ekstra özellikle gelen, ücretsiz bir antivirüs programı diyebiliriz. Diğer antivirüs programlarıile arasındaki fark ise parola yöneticisi, internet tarayıcıları için eklentileri olması ve daha sıkı bir tarama yapıyor olması diyebiliriz. Antivirüs uygulamasına kıyasla zengin özelliklere sahip. Dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. VPN hizmeti sunması başlıca özellikleri arasında. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

4 – Sırada Microsoft Windows Defender var. Windows’un içinde dahili olarak çalışan bu antivirüs programı ücretsiz bir hizmet sunmakta. Düşük seviye sistemlerde başarılı performans sunan program, diğer antivirüs programları ile ebeveyn kontrolü gibi gelişmiş ekstra özellikleri sayesinde ayrılıyor. Kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma. Windows ile dahili çalışma. Ön yüklü olarak geliyor oluşu başlıca özelliklerinden. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

5 – Gelelim sıradaki programa Avira Free Antivirus. Piyasada tecrübeli ve ücretsiz hizmet sunan bir antivirüs programı olan Avira Free Antivirus. Orta seviye sistemlerde başarıyla çalışan programın pek çok ekstra özelliği bulunuyor. Gelişmiş kişiselleştirme, Düşük boyut, Güvenlik duvarı yöneticisi başlıca özelliklerinden. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

6 – Sırada Panda Free Antivirus var. Orta seviye sistemlerde başarılı şekilde, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan Panda Free Antivirus, ücretsiz bir hizmet sunuyor. Kişiselleştirilebilir arayüz, Orta seviye performans isabeti, VPN hizmeti başlıca özelliklerinden. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

7 – Son olarak Malwarebytes Anti-Malware tanıyalım. Malwarebytes Anti-Malware Free tam olarak bir antivirüs programı değil fakat temel seviyede hizmet veren antivirüs programınızın bulduğu kötü amaçlı yazılımları yok etmekte çok başarılı bir performans sergiliyor. Tamamlayıcı koruma, İstenmeyen reklam yazılımlarını kaldırıyor, Mevcut korumaya destek oluyor. Programa ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
İNDİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.