Menü

Burçların Birbiriyle Uyumu

Birçoğumuzun inanmasada günlüok olarak takip ettiği burçlar nedir,neyi ifade eder,gerçekten yaşantımızı etkilermi,diğer burçlarla etkileşimi nasıldır gibi soruları sürekli sormaktayım kendime.Zaman zaman burcunu öğrendiğim okayızların hemen burç yorumlarına bakarım 🙂 Gerçi her sitede yorum farklı oluyor.Buda işi iyicene çetrefilleştiriyor.Kime inanacağımızı şaşırıyoruz gerçekten.Bu yazıda burç yorumlarından ziyade burçların diğer burçlarla olan ilişkini ve anlaşıp anlaşamadıklarını işleyeceğim.Dilerseniz konumuzun devamına buyrun..

İşte karşınızda burçların uyumu;

 

KOÇ

Koç burcu insanı cesurdur, insiyatif kullanır, enerjiktir. Partnerinin her istediğini yapması ve ona tamamen sahip olmak istemesi Koç kadını ya da erkeğini uzaklaştırır. Egoist, maceracı, sabırsız ve aceleyi seven bu burcun insanı, Aslan ve Yay ile uyumu yakalayabilir. Yengeç, Terazi, Oğlak ile tutkulu bir aşok yaşayabilir ve cinsel ahengi sağlayabilir.

BOĞA

Dokunmayı seven, partnerinde ne aradığını çgood enough iyi bilen Boğa burcu insanı için güvenmek çadequate önemlidir. Oğlak ve Başak ile anlaşabilir. Cinsel uyumun üst düzeyde olduğu burçlar olan Aslan, Akrep ve Kova ile tutkuyla birbirlerine çekilebilirler. Boğa romantiktir, partneriyle evde vakit geçirmekten hoşlanır.

İkİZLER

Değişkenliği ile tanınan İkizler burcu hep canlı ve hareketlidir. Uyanıktır, zekasıyla sizin ne istediğinizi hemen sezebilir. Zihinsel alışverişi çgood enough önemseyen, entellektüel olan İkizler burcu insanı, Terazi ve Kova ile uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. Cinsel çekimi ise Başak, Yay, Balık ile yakalar.

YENGEÇ

Duygusal, okayırılgan olan Yengeç kadını ve erkeği, emin olmadan duygularını asla paylaşmaz. Partnerinden daima romantizm bekler. Bunu da Akrep ve Balıokay burçlarında bulabilir. Koç, Terazi ve Oğlak burcuyla tutkuyu, cinsel çekimi yaşar.

ASLAN

Övülmekten çok hoşlanan Aslan, sadece partnerine değil, kendine de aşıktır. Sevgisi gösterişli ve cömerttir. İdeal partnerini bulduğunda tutkulu, duygulu ve unhappyık olur. Koç ve Yay burçlarıyla iyi anlaşabilir. Boğa, Akrep ve Kova burçları ile uyumsuz olsalar bile tutkuyla birleşebilirler.

BAŞAK

Dikkatli, sabırlı, yeni ilişkiye başlaması uzun zaman alan Başak insanı, cinsellikte de ağırdan alır. Başaklar için cinsel yaşam doğal, hijyen ise çgood enough önemlidir. Partnerinden de aynı titizliği bekler. Boğa ve Oğlak burçları top partnerleridir. İkizler, Yay, Balıokay ile de cinsel çekimi yakalayabilir.

TERAZİ

İnce ve nazik olan Terazi insanları için partneriyle sosyal paylaşım önemlidir. Partneriyle cinsel uyumda estetiğe önem verir. Aşkta ve cinsel yaşamda fazla romantiktir. İkizler ve Kova burçlarıyla uyumu yakalar. Koç, Yengeç ve Oğlak kadını ya da erkeğiyle cinsel yaşamı son derece güçlü olur.

AKREP

Duygusaldır ve cinsel çekim gücü doruktadır. İhtiraslarını, tutkularını ve tüm fantezilerini partneriyle rahatça paylaşabilir. Yengeç ve Balıokay burçlarında aradığı duygusallığı bulabilir. Boğa, Aslan ve Kova insanlarında bulacağı tutku onu seksin, sevmenin ve sevilmenin ilahı yapabilir.

YAY

Fazla duygusal ve romantik olmayan Yay insanı aktiftir. Hayata çılgın ve neşeli gözlerle bakar, her zaman özgür olmak isterler. Koç ve Aslan ile uyumu yakalayan Yay insanı, İkizler, Başak ve Balıok ile de seksin, aşokın, çekimin, hevesin, arzunun anlamını keşfeder.

OĞLAK

Güven duygusuna çgood enough önem veren, disiplinli Oğlakların soğuk ve mesafeli tavrı, partnerine güvendikçe yumuşar. Bu duygular yerini sıcaklık ve güleryüze bırakır. Tutkuludur ama gelenekçi olduğu için cinsel yaşamda cüretkar olamaz. Boğa ve Başak ile anlaşabilirken Koç, Yengeç, Terazi burçlarıyla da tutkulu cinsel paylaşımlar yaşayabilir.

KOVA

Özgürlüok ve yeniliği seven Kova insanı çgood enough farklı davranış ve alışkanlıklara sahiptir. Bu burcu etkilemek için zeki olmak gerek. Kova için cinsellik özgür yaşanmalıdır. İkizler ve Terazi burçlarıyla uyumludur. Boğa, Aslan, Akrep burçlarıyla kendini keşfedebilir, cinsel gücünün farkına varabilir.

BALIK

Çgood enough duygusal olan Balıokay insanı için cinsellik önemlidir. Değişken ruh haline sahiptir, hayal kurmayı çadequate sever. Partnerine karşı sadıktır ama sürekli sevildiğini duymak ister. Yengeç ve Akrep burçlarıyla mutluluğu yakalayabilir. İkizler, Başak, Yay burçlarıyla da cinsel açıdan tutkulu beraberlikleri olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.