Menü

Call of Duty Warzone Mobile Çıkış Tarihi

call-of-duty-warzone-mobile
Call of Duty Warzone Mobile için Resmi Duyuru Geldi! İşte Çıkış Tarihi.. Call of Duty Next isimli etkinlik ile, serinin hayranları için önemli birçok konu ortaya çıkmış oldu. Call of Duty Warzone Mobile etkinlikte gündeme gelen oyunlardan biri olmuş oldu. Battle Royale yapımını mobil platformlara taşıyacak olan oyun için net olmamakla birlikte bir çıkış tarihi de verilmiş oldu. Verilen bilgilerle beraber yeni Warzone Mobile oyununu değerlendirelim.

Oyunun mobil versiyonu hem Android hem de iOS platformları için geliyor. Fakat şöyle bir konu var ki bu bir uyarlama oyunu olmayacak anlaşılan. Yani oyun mobil platformlara tam uyum sağlayacak şekilde yeniden geliştirilecek esasında. Oyunda yer alacak olan haritada mobil platformlara özel olarak güncellenmiş olan Verdansk haritası olacak.

Mobil oyunun diğer Call of Duty oyunları Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 ile entegreli bir şekilde çalışacağını da eklemiş olalım. Verilen bilgilere göre yapım, 2023 yılında çıkış yapacak. Henüz hangi ay ya da gün çıkış yapacağını bilemiyoruz. BU konuda henüz net bir bilgi mevcut değil. Evet oyunun çıkışına uzun bir süre var ama şöyle de bir şey var ki Android için ön kayıtlar başlamış durumda. Google Play üzerinden ön kayıt yaptıran kullanıcılar, oyun yayınlandığı zaman ek ögeler kazanabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.