Menü

Camcorder,Mini İnstagram,Gif Me,RocketVpn İndir

gifme-tile Camcorder – VHS Home Videos, Gif Me!, Mini For Instagram ve Rocket VPN uygulamalarını sizinle paylaşıyorum. 
Camcorder bir kamera uygulamasıdır. Eskitilmiş tarzda efektler ile video çeken Camcorder ile eski VHS kasetlerin kalitesinde nostaljik videolar çekebilirsiniz.
GifMe uygulaması ile telefonunuzu bir gif kamerasına çevirebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda yüklü olan videolardan gif oluşturabilirsiniz, internetten bulduğunuz gifleri düzenleyebilirsiniz. Gif Me! ile maksimum 15 kareden oluşan gifler hazırlayabilir, giflere efekt, sticker gibi detaylar ekleyebilirsiniz.
Mini For Instagram, Instagram hesabınız için kullanabileceğiniz alternatif bir uygulamadır. Mini For Instagram ile Instargram’ın kendi uygulamasında ek olarak fotoğraf – video repost ve indirme gibi özellikleri direkt uygulama içerisinden kullanabilirsiniz.
Rocket VPN internette kimliğinizi gizleyebilmek ve erişime kapalı sitelere ve uygulamalara rahatça erişebilmek için kullanabileceğiniz bir VPN Proxy uygulamasıdır. İndirme linkleri konumuzun devamındadır.

Camcorder  DOWNLOAD  –  Mirror

Mini İnstagram DOWNLOAD  –  Mirror

Gif Me DOWNLOAD  –  Mirror

RocketVpn DOWNLOAD  –  Mirror

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.