Menü

Çoklu Kripto Para Cüzdanı

Çoklu Kripto Para Cüzdanı Kripto para ekosistemine girenlerin olmazsa olmazı nedir deseler ben cüzdan (wallet) derim. Ana para birimi olan BTC başta olmak üzere birçok altcoinin cüzdan hesabı olması lazımki coinlerinizi saklayabilin yada transfer yapabilin. Birçok exchange sitesinde (poloniex,c-cex,bittrex vs. gibi) neredeyse bütün coinlere ait wallet hesapları mevcut. Kripto paralarınızı buralarda saklayabiliyor transfer işlemlerini yapabiliyorsunuz. Ancak iş local wallet dediğimiz bilgisayarınızda saklama olayına gelince işler değişiyor. Neredeyse her coine ait local wallet yani cüzdan programlarını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmekte. Bu işi bizler için kolaylaştıran ExodusÇoklu Kripto Para Cüzdanı özelliğiyle bizlere yardımcı oluyor. Exodus cüzdanınızda BTC, LTC, ETH, Dash ve DOGE kullanabilir ve işlem yapabilirsiniz. Konumuzun devamında geniş açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Uygulamayla birlikte tüm bilgileriniz ve özel anahtarınız sadece kendi bilgisayarınızda depolanır ve merkezi bir sunucuda saklanmaz bu nedenle cüzdan güvenle kullanılabilir.Cüzdan içerisindeki Portföy kısmından kripto paralarınızın tamamının değerlerini USD cinsinden anlık olarak görebilirsiniz. Benim en çok hoşuma giden yanı ise kripto paralar arasında anlık olarak takas yapabilmeniz.

Çoklu kripto para cüzdanını BURADAN indirebilirsiniz. Videolu anlatım isteyenleri BURAYA alalım. Altyazı seçeneklerinden Türkçeyi seçebilirsiniz.

Kaynak: BURADAN

Yorumlar 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.