Menü

ColorHunt: Tasarımcılar İçin Mükemmel Bir Site

ColorHunt: Tasarımcılar İçin Mükemmel Bir Site
Bir tasarımı tasarım yapan şeylerden bir taneside kullanılan renkler ve bununla birlikte tasarımcılar genelde renk bulmakta zorlanırlar. İşte tamda bu konuda ise araştırma yapmak, yeni renkler keşfetmek bir hayli zor olabilmekte. İşte bu noktada gerek tasarımcıların gerekse yazılımcıların; projelerinde ve web sitelerinde kullanabileceği uçsuz bucaksız bir renk paleti sitesi mevcut: ColorHunt!

ColorHunt: Tasarımcılar İçin Mükemmel Bir Site,

ColorHunt.co web sitesinde birçok renk paleti bulunmakta ve bu renk paletlerini çeşitli konulara ayrıştırabiliyorsunuz. Neon, Pastel, Koyu, Açık, Vintage gibi kategorilere uygun renk paletleri bulunurken sadece tek bir renkten oluşan renk paletleri bulmanızda mümkün.

Renk paletlerini ayrıca üye olmadan çerez ve yerel depolama yöntemiyle beğenip Koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz ve ilerleyen zamanlarda tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi yerel depolama ve çerez yöntemiyle saklandığı için tarayıcının ilgili kısımları sıfırladığınızda kaydettikleriniz kaybolabiliyor.Ayrıca Chrome eklentisi sayesinde her yeni sekme açtığınızda yeni bir renk paleti keşfetmenizde mümkün olabiliyor. Web site üzerinden “Add to Chrome” yani Chrome’a ekle düğmesine tıklayarak eklentiyi kurabilir ve yeni sekme olarak ayarlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.