Menü

Daha Güzel Fotoğraflar Çekin

Daha Güzel Fotoğraflar ÇekinAndroid işletim sistemiyle birlikte telefonlar hayatımızda dahada bir önemli hal aldı diyebiliriz. Telefon özelliğinin yanı sıra birçadequate özelliğide beraberinde bulunduran telefonlarda uygulama yükleyerek çadequate enteresan işler yapabiliyoruz. Bize zaman kazandıran birçgood enough uygulamanın yanı sıra bizleri eğlendiren ve hayatımızı kolaylaştıran uygulamada mevcut. Uygulamalardan ziyade telefon özelliğinden bahsedicek olursak başta telefonun kamerası gelir. Anı yakalayıp paylaşmamıza yarar. Kimi zaman telefondaki kamera ve özellikleri yeterli gelmeyebilir bizler için. Ek uygulamalarla yada instagram gibi çeşitli paylaşım ağlarında çektiğimiz fotoğrafları efektler vererek sosyal ortamlarda paylaşırız.

Android için geliştirilen a greater camera adlı uygulama, Google Play'den ücretsiz olarak indirilebiliyor. İçeriğinde HDR, panorama, grup çekimi ve sekans modu gibi pek çgood enough özellik bulunan mobil uygulamanın arayüzünün fazlasıyla basit ve kullanıcı dostu olduğunu söyleyebiliriz.
Tüm önemli fonksiyonlarına ana arayüz üzerinden erişimin mümkün olduğu a greater digicam ile görüntünün iki yanından kullanmak istediğiniz özelliklere ulaşabilir ya da objektife odaklanarak çekim yapabilirsiniz. Gece modu, HDR, panorama, zamanlayıcı, grup çekimi gibi farklı çekim modunun yanı sıra beyaz dengesi, odaklama modu, flaş ve ISO ayarları da yapılabiliyor.

Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.