Menü

Dosya Yükle Para Kazan – Opendisk

İnternetten para kazanma yolları, İnternetten nasıl para kazanılır?, İnternetten Dosya Yükle Para Kazan, İnternetten Para Kazan gibi ifadelerle arama yaptığımızda son günlerde karşımıza OpenDisk çıkmakta. OpenDisk bir dosya barındırma sitesi olsada bu dosyaları paylaştığınızda ve indirildiğinde 1000 indirme başına Türkiye’de 1.50$ ödeme yapmakta. Sistemi daha net anlatmak gerekirse; Dosyalarınızı yükleyin, indirme bağlantısını paylaşın ve her indirme için para kazanın. Detaylı anlatım için konumuzun devamına bekleriz.

Öncelikle OpenDisk sitesine girelim ve BURADAN üye olalım. Basit bir üye olma aşamasından sonra gelelim yapabileceklerimize ve sistemin bize sunduğu güzelliklere.

Dosya Yükle Para Kazan - Opendisk

Opendisk, kolay yükleme ve dosya paylaşımı ile birlikte hızlı indirme ve kazanç potansiyeli sunmakta. Şöyle anlatayım. Bir blog siteniz, forum siteniz (size ait olması şart değil) yada elinizde indirilmesi yararlı olacak içerikleriniz var. Bu dosyaları siteye yüklüyor ve indirme linkini alıp istediğiniz platformda paylaşıyorsunuz. Bu paylaştığınız linke tıklayarak dosyanız indirildiğinde (1000 indirmede) Türkiye için 1.5$ para kazanıyorsunuz. Ne kadar çok tıklama ve indirme okadar çok kazanç demek.

Türkiye dahil diğer ülkelerden ödeme oranlarını aşağıda göreceksiniz.

Dosya Yükle Para Kazan - Opendisk

Para çekme yöntemlerinide aşağıda göreceksiniz.

Dosya Yükle Para Kazan - Opendisk

Basit arayüzü, kolay ve anlaşılır kullanımı ile OpenDisk size mükemmel bir gelir kapısı sunmakta. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız https://opendisk.net/tr sitesine giderek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Ayrıca referansımla üye olursanız bana destek olmuş olursunuz. Aşağıda referanslı üyelik linkini bırakıyorum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.