Menü

Eski İPhone’larınızın Hızını Arttırma Yöntemi

Eski iPhone modellerini hızlandıracak gizli bir hile keşfedildi. Bu yöntem çok işinize yarayacak ve eski iphone telefonlarınız gözle görülür bir hız artışı yaşayacak. Biliyorsunuzki artık enredeyse her 6 ayda bir akıllı telefon çıkmakta. Her yeni telefon bir öncekinden daha hızlı olma vaadiyle satışa çıkmakta. Bu konuda haklılarda. Ancak günümüzde bütçelerimiz her ay yada her yıl telefon değiştirmeye yetmeyebilir. Bir telefona alıştıktan sonra uzun yıllar değiştirmeyebiliyoruz.

Ancak burda telefon üreticileri sizlere yeni telefon almaya itecek hamlelere girişebiliyorlar. Bunların başında yazılım güncellemesi ve planlı yavaşlatma geliyor. Bunu başta İphone markası olmakla birlikte birçok firma yapmakta. Siz güncelleme yaptıkça telefonunuzda bir yavaşlama ve bir ağırlık hissetmey başlıyorsunuz. İşte bu sorunu ortadan kaldıracak hile niteliğinde bir çözümle karşınızdayım.

Biliyorsunuz İPhone planlı yavaşlatma olayını kabul etti. Neredeyse bütün ülkelerdeki iphoneler bundan etkilenmekte. Biri hariç tabiki. Bu ülke Fransa. Cihazında bölge seçeneğini Fransa’ya getiren kullanıcılar, telefonlarında performans artışıyla karşılaştı. Bunun sebebi Fransa’nın planlı yavaşlatma politikası yüzünden Apple’a 25 milyon € ceza kestiği davaya dayanıyor.

Şimdi bu yavaşlıktan nasıl kurtulacağınızı anlatacağım. iphone hızlandırma,iphone hız artışı,iphone hızlandırma hilesi,iphone nasıl hızlandırılır,iphone hızlandırma taktiği,iphone hızlandırma 2021,eski iphone telefon hızlandırma,iphone telefon nasıl hızlandırılır bu ve buna benzer soruların cevabı hemen aşağıda.

iphone-hizlandirma-1
iphone-hizlandirma-1
iphone-hizlandirma-2
iphone-hizlandirma-2

Yukarıda anlattığım ayarları yaptıktan sonra hız probleminiz ortadan kalkacaktır. Bu arada korkmayın telefonunuz fransızca olmayacak. Sadece apple store fransızca görünecektir. Menüler,alt menüler,menü başlıkları vs hepsi Türkçe olarak kalacaktır. Ben kendimde İPhone 6 cihazıma yaptım ve gözle görülür mükemmel bir hızlanma yaşadım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.