Menü

Eylül 2019’da En Çok İndirilen Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal medya uygulamaları,sosyal medya,uygulama,programlar,google play,apple store,2019 popüler uygulamalar,social media,download,indir,facebook indir,tiktok indir,instagram indir,tiktok nedir,tiktok kullanımı,tiktok efektleri,snapchat….
Sosyal medya uygulamaları akıllı telefonların hayatımıza girdiği günden beri bizlerle birlikte. Hızla gelişen sosyal medya platformları mobil uygulamalarla insanları daha fazla ağına çekmeyi başarıyor. Bunlardan belkide son günlerde hatta 2019’da dahada poouler olan tüktok uygulaması. Bir virüs gibi yayılan tiktokçular birçoklarımızı uyuz ederken birçoklarımıza sempatik geliyor. İçindeki efektler sayesinde ilginç videolar oluşturabiliyorsunuz. Şimdi biraz tiktoku bırakalım ve konumuza dönelim. Eylül ayı, son dönemlerin popüler sosyal medya platformu olan TikTok’un ayı oldu. TikTok, eylül ayı boyuca 60 milyon akıllı telefon kullanıcısı tarafından indirildi. TikTok’u, 50.5 milyon indirme ile Facebook takip etti.
Eylül 2019'da En Çok İndirilen Sosyal Medya Uygulamaları

TikTok ve Facebook’u; Instagram, Likee ve Snapchat takip ediyor. Likee uygulaması, TikTok’la neredeyse aynı uygulama olmasına rağmen daha farklı kamera efektleri sunuyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken uygulama, Snapchat oluyor. Her kullanıcının bildiği gibi Snapchat, bir süredir eski popülaritesini yitirmiş durumda ancak geliştirici ekip, uygulamaya bir dizi yeni özellik ekleyerek eski popülaritesini kazanmaya çalışıyor. Görünen o ki yapılan çalışmalar, meyvesini vermeye başlamış durumda.
Eylül 2019'da En Çok İndirilen Sosyal Medya Uygulamaları

Bu da böyle bir yazı olsun. Yukarıda zaten listeli bir şekilde görmektesiniz. Hadi eyvallah.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.