Menü

Facebook Fbfund

Nette yeni kazanç kapıları ararken karşıma facebooktan para kazanma yolu gözüme çarptı.KAçırırmıyım tabi hemen daldım içeriye.Ve şu Bilgilere ulaştım.

fb, eğer uygulama geliştirici iseniz ya da geliştirebilecek kapasiteye sahipseniz fb’un fbfund’u sayesinde zengin olma imkanı veriyor!

Yazının devamında zengin olma yollarını okuyabilirsiniz 🙂

urun=60;
sid=11763;
channel=12860;
banner=628;
kategori=19;
w=300;
h=250;
wmid=4135;
area =”tahaerakay.com”;
tip=”Banner”;adsrv=1;jsai=”1a7d70b67e83bd37″;

fb’un f8 konferansında haberini verdiği yarışmaya kayıtları almaya başladı. facebook bu yarışmada toplam 10 milyon dolar dağıtacak. yarışmaya katılmak için tek şartwork uygulamanın facebook Markup Language ile yazılmış olması gerekiyor.

yarışmada 22 Eylül’de sonlanacak ilk elemelerde 25 kişiye 25 bin , sonra bu 25 uygulama arasından seçilecek 5 uygulamanın geliştiricilerine ise 250 bin ödül verilecek.

facebook’un aslında böyle bir yarışmaya ihtiyacı yok, zaten hergün bir sürü uygulama yazılıyor fb için, herhalde Mark zuckerberg’in paraları kendi başına yemesi kötü kabuslar görmesine sebeb olmuş.

facebook’un fbfund’u belki de google’ın google gadgets ventures uygulamasına rakip olur ilerde.

HAdi hayırlısı.Ben çalışmalara başladım bile 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.