Menü

Facebook Sohbet Virüsünden Kurtulmak

Son günlerde facebook'a önceden Msn'de gördüğümüz otomatik reklam atma olayı musallat oldu. Sohbet bölümünden gelen reklam sayısı artınca bir çözüm yolu bulup yaşayan arkadaşlara sunmak ve aynı zamanda bu sinir bozucu olaydan kurtulmak istedim. Çünkü saat başı sohbet penceresinden reklam geliyor 🙂 Ben bir çözüm yolu buldum belki bazı arkadaşlarda işe yaramaz yaramazsa eğer başka yollar bulup yine bu now not altında paylaşacağım. 

Öncelikle şifrenizi değiştirin. Daha sonra bu softwareı indirelim:htpp://www.tahaerakay.com/program/AIMFix.rar software indikten sonra çalıştır deyip ekranda açılan msdos ekranında enter tuşuna basıyoruz. Geri kalan işlemi software hallediyor.

Facebook Sohbet Virüsünden Kurtulmak

Diğer bir yöntem ise AntiMalware softwareı ile bilgisayarınızı taratmanız.Malwarebytes' Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes' Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes' Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Türkçe arayüzü ve kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.AntiMAlware obtain linki.

Facebook Sohbet Virüsünden Kurtulmak

İlk iki yöntem bazı arkadaşlarda işe yaramadı. Tabi tek tip virüs yok bu arkadaşlar için yeni bir yöntem buldum bunu da deneyin bakalım. Öncelikle şu http://bit.ly/enDRS0 linkten programı indirip çalıştırın. İşlem sırasında zararlı olanları tespit edip gerekeni yapacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.