Menü

Galaxy S3 Download Sayacı Sıfırlama

Öncelikle bu işlemi yapabilmek için telefonunuzun root yetkisine sahip olması gereklidir. Gerekli olan dosyalardan TriangleAway v1.51 dosyasını telefonumuza kopyalıyoruz. Kopyaladıktan sonra applicationı açıyoruz ve açılışta bizden root yetkisi isteyecek ve gerekli root yetkisini vererek devam ediyoruz.  Konumuzun devamında diğer maddeleri ve videolu anlatımı bulabilirsiniz.

program açıldıktan sonra "Reset Flash Counter" seçimi yapıyoruz karşımıza gelen onay ekranına "yes" Diyerek ilerliyoruz. Gelen ekranda "Ses açma" tuşuna basarak download sayacını sıfırlıyoruz. Bu işlemlerden sonra işlemin tamamlandığını kontrol etmek için Telefonu "Ses kısma"+"Ana menü Tuşu"+"Güç Tuşu"'na basarak obtain moduna alıyoruz ve çıkan ekranda; Product identify: GT-I9300 custom BINARY download: NO present BINARY: SAMSUNG OFFICAL machine standing: OFFICAL Şeklindeyse işlemi başarıyla tamamlamışız demektir.

TriangleAway v1.fifty one

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.