Menü

Göçerler Boya Alanya

Göçerler Boya İnşaat Malzemeleri LTD. ŞTİ 1995 yılında bir turizm şehri olan, Alanya’nın merkezinde kurulmuş bir aile şirketidir. Kurulduğu ilk günden bu yana İnşaat Boya malzemeleri , Boya yardımcı ürünleri; toptancılığını ve Perakende Satışını benimsemiş ve Bu yönde Ürün yelpazesini genişletmiştir. Aynı zamanda ısı yalıtımı ve mantolama, yapıların tüm tadilat ve tamirat işlerinde, Uygulama & Taahhüt alanlarındada hizmet vermektedir. Bu alanlarda bölgede öncü kuruluş olmuştur. Kentin önde gelen inşaat firmalarının tüm boya ve mantolama alanlarında tedarikçisi konumundadır. Bünyesinde Jotun Boya, Dyo Boya, Nippon, Filli Boya, Çbs Boya, Polisan Boya, Permolit Boya, Isonem bayilikleri bulunmaktadır.
Hizmetleriri hakkında detaylı bilgi almak, ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnstagram sayfasını takip etmeyi unutmayın. Sitenin Video Galeri ve Blog kısmından faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.