Menü

Google Chrome Eklentileri

Sektöre hızlı bir giriş yaptıktan sonra denemeler,hatalar check sürüşleri derken tam manasıyla benimde gözdem olan bir browsere dönüştü.Sadelik ve hız burda etken faktördü.Başlangıçta çok sade gelsede bu sadelikten bıkan ve eklentilerle ortalığı tozu dumana katmayı bekleyen kullanıcılar gün geçtikçe artworkıyordu.Şimdilerde 500ün üzerinde eklentiye sahip Chrome.

computer virusün measurement en çadequate kullanılan ve en kullanışlı ve yarayışlı olanlarını anlatıp paylaşmaya çalışacağım.

Stumbleupon

Stumbleupon, interneti keşfetmeniz için tasarlanmış bir eklentidir. İnternette tercihlerinize göre en iyi internet sitelerini dimension gösterir.

doctors PDF/Powerpoint Viewer

Pdf,phrase,powerpoint gibi dosyaları chorome üzerinden açtığızda otomatik olarak açılan bu eklenti sayfalama düzenleme vb. gibi işlemleri yapmanıza yardımcı olur. Aradıklarınızı daha kolay bulabilir istediğiniz sayfaya anında ulaşabilirsiniz.

Google Preview

Google ile arama yaptığınızda sağda sitelerin önizlemesini gösterir. Bu da size kolaylık sağlar.

Session supervisor

Session supervisor sayesinde oturumlarını yönetebilirsiniz! Onları kaydedebilir ve kaldığınız yerden daha sonra aynı oturum ile devam edebilirsiniz. Günlük ya da belirli zaman aralığında oturumlar oluşturma imkanınız da bulunmakta.(örneğin 12.03 oturumu ya da sabahları açık olacak oturumlar gibi.)

Chromed chicken

Eğer twitter kullanıcısıysanız bu tam dimension göre bir eklenti.Twitterda güncel olarak yayınlanan tüm akışı bu eklenti sayesinde anında erişebilirsiniz.

uTorrent for Google Chrome

yazılımının chrome eklentisi. İndirdiğiniz dosyaları durdurma, başlatma, silme gibi özellikleri bulunmakta.

iMacros for Chrome

Tekrar aynı işleri yapanlar için hazırlanmış bir eklenti. Tekrar yaptığınız işleri sizin için tekrarlar ve hatırlar. (örneğin aynı sitede aynı kullanıcı adı ve şifreyi girme gibi)

Zoho workstation

Önemli metin ve linklerinizi chrome üzerindeki eklenti ile kaydetmenizi sağlar. Bu sayede herhangi bir şeyi unutma şansınız düşmüş olur.

 

 

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.