Menü

Google Play Store 4.5.10 Download

google play storeGoogle Play 4.4.21 sürümüyle kullanıcı arayüzünde büyük bir değişime girmişti. Şİmdi yeni bir güncelleme daha çıkardı. Henüz sınırlı sayıda kullanıcıya ulaşsada tüm kullanıcılara güncellemenin ulaşması birkaç haftayı bulacaktır. Peki bizleri yeni sürümde ne gibi yenilikler bekliyor? 4.5.10 sürümüne kavuşan Google Play’de dikkat çeken yeniliklerin başında “uygulama içi satın alma” ibaresi oldu. Bu yenilik sayesinde bir uygulamayı satın almadan önce, uygulama ile ilgili harcama yapıp yapmayacağımız bilgini öğreniyoruz. Diğer yenilikler ve indirme linki için konumuzun devamına bakabilirsiniz.

Bir diğer yenilik değerlendirme ve yorum bölümünde karşımıza çıkıyor. Uygulamayla ilgili oylama bölümü daha artık daha geniş bir alan kaplıyor ve yıldızların rengi yeşil renge büründü. Google ayrıca kullanıcı yorumları için “düzenle” seçeneğini daha da ön plana çıkardı ve yorum silme seçeneğini de Google Play’e ekledi. Yeni sürümde ayrıca Google+ entegrasyonu devam ediyor. Beğen ve ya da derecelendirme aktivitelerini dilerseniz çevrenize aktarabileceksiniz.

Google Play’in 4.5.10 numaralı sürümünü güncelleme size ulaşmadan APK dosyasını yükleyebilirsiniz. İndirme linklerine alt bölümden ulaşabilirsiniz. Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar menüsünü aktif hala getirmeniz gerekiyor.

Google Play 4.5.10 DOWNLOAD

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.