Menü

Google Quickoffice Artık Bedava

Geçtiğimiz yıl haziran döneminde mobil platformların en çgood enough kullanılan ve ilgi gören doküman uygulaması Quickoffice’i satın alan Google, söz konusu uygulamayı okayısa süre içerisinde Google bünyesindeki kimi uygulamalarla entegre etti ve popüler uygulamanın işlevselliğini daha da artırdı. Android ve İos platformlarının vazgeçilmez bir programı haline geldi. NOrmalde 15 dolara satılan uygulama artworkık ücretsiz. Kampanya 26 Eylü'e kadar devam edecek. Google ayrıca Google pressure üzerinden 2 yıl boyunca ücretsiz 10GB kullanım alanı da sunuyor. Detaylı bilgiye ve obtain linkine konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Quickoffice Android ve iOS tarafında en fazla tercih edilen belge düzenleme uygulamasıdır. Quickoffice ile mobil cihazlarda (pill-telefon) belgelerin, elektronik tabloların ve diğer dosyaların oluşturulması ya da düzenlenmesi sağlanır. Üstelik uygulama, Microsoft place of job dosya türlerini desteklemektedir.

Android için indirme linkiQuickoffice

iOS için indirme linkiQuickoffice

Acele edin ve softwareı indirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.