Menü

Günde 35 Kuruşa Evinizi Isıtın

para Elektriğe,doğalgaza ve ısınmak için harcama yaptığımız birçok kaleme yapılan zamlar insanımızı canından bezdiriyor. Bu zamlar ve geçim derdi evimizin ısıtmasınada yansıyor. Bu ay doğalgaz çok gelmesin, aman fazla yakma ısıtmayıda elektrik çok gelmesin diye birçoğumuz söyleniyoruz. Bir nebze olsun bu sıkıntıya derman olabilecek ve bir odayı çok rahat ısıtacak bir sistemden bahsedicem. Hemde sudan ucuz fiyata.

Günümüzde küçük suların 50 kuruş ila 1 TL arasında olduğunu düşünürsek 35 kuruş hiç fena bir para değil. Bu işlemi nette gezerken rastladım. Sistem çok basit. Ve dediklerine göre iyi ısı veriyor. Konumuzun devamında sistem hakkında bilgi alabilir ve sizde evinizde uygulayabilirsiniz.

Öncelikle malzememiz küçük mumlar olacak.

Bu mumları tek tek değilde poşet halinde toplu olarak alırsanız daha karlı olur sizin için. Bu mumların ortalama yanma süresi 8 sattir. Ve son olarak tek yada 2 tane kullanacağımız seramik yani toprak saksıya ihtiyacımız var.  Video ingilizce, nedediğine pek kak asmayın yapılışını görerek yaparsanız daha sağlıklı olur. Örnek olması açısından birkaç video daha paylaşıcam sizle.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.