Menü

Harcamalarım Takip Programı

Nette gezerken çadequate işinize yarayacak bir programa daha rastladım.İlk testi ben kendim bizzat yapmış bulunmaktayım.Çokta memnun kaldım.Basit görüntüsünün altında aslında güzel düşünülmüş malesüler var.176 kalem harcama türünü barındıran application,hangi tarihlerde,hangi ürünlere,hangi para birimiyle,kartlamı nakitmi şeklinde harcama yaptığınızı listeliyor.2 tarih arasında yapılan harcamalarınızı incelemenize yarıyor.İndirme linki ve diğer özellikleri için lütfen konumuzun devamına bakınız.

 

Kendi izlenimlerimi kısaca belirttim.

Dilerseniz harcamalarım applicationını kendi sitesindeki tanıtımıyla daha detaylı anlatmaya çalışayım.

Harcamalarım, kişisel harcama takip softwareıdır. İki tarih arasında yapılan kişisel harcamaların incelenmesini amaçlar.

Harcamalarım softwareı ile hangi tarihlerde, hangi tür ürünlere, nakit mi? kredi kartıyla mı?, hangi para biriminde ne kadar harcama yaptığınızı takip edebileceksiniz.

Üstelik Usb bellek ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

Harcamalarım; COICOP sınıflamasına göre tanımlanmış 12 ana başlık altındaki 176 harcama türünü içeren bir veritabanı ile gelir.

- Çadequate kullanıcılıdır. Tüm harcamalar ortak girilebileceği gibi, her kullanıcının harcamaları ayrı ayrı girilebilir.

- Seçeceğiniz iki tarih arasında yapılan tüm harcamaları listeleyebilirsiniz. Bu listeyi istediğiniz bir elektronik tablolama softwareına aktarabilirsiniz.

- Listelediğiniz harcamaları, harcama türlerine göre sınıflandıran bir grafik üstünde, hangi türden yüzde kaç harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

 

Kurulum dosyası Kurulum dosyası

Harcamalarım softwareını sadece bir bilgisayarda kullancaksanız, sizin için bu seçenek uygundur.

Kurulumsuz Usb Bellek versiyonu

Harcamalarım softwareını yanınızda taşımak istiyorsanız, sizin için bu seçenek uygundur.

not : Varsayılan Kullanıcı advertı : Ev, Şifre : 123

Bu bilgileri Tanımlamalar ekranından değiştirebilirsiniz.

İlgi ve alakalarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.Yeni ve yarayışlı programlar beklediğimi kendilerine iletirim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.