Menü

İGoogle şenleniyor

Sade, minimalist, ve beyaz ağırlıklı tasarımlar Google yazılımlarının karakteristik özelliği olsa da Google yeni yazılımlarında kullanılmak üzere temalar çıkaracağını açıkladı. Temalar çadequate sayıda olmasa da iGoogle kullanıcılarının hoşuna gideceğinden eminiz. Aşağıda bazı temaların Google tarafından yazılmış açıklamalarını bulabilirsiniz.

sunlight gadget (Güneş Sistemi): iGoogle kullanırken her gün güneş sisteminden farklı bir manzara görmek istiyorsanız bu tema tam dimension göre.Autumn (Sonbahar): Yapraklar sararmış, hava kapalı. Sonbahar kapıda ve sincaplar bu durumun keyfini çıkartıyor.Hong Kong: Hong Kong üzerinde gökdelenler siluetini kapsayan bir manzara. Gün içinde şehri izlemeyi unutmayın.J.R: Evini iGoogle sayfalarınızda kurmuş olan dostane canavar J.R ile tanışın. Gün içinde çeşitli işlerle uğraşırken ve arkadaşlarıyla vakti geçirirken J.R’ı izleyebilirsiniz.Aja Tiger (Aja Kaplanı): Mevsimler ve günler geçtikçe aja kaplanını takip edin. Koreliler tarafından geliştirilmiş tema oldukça hoş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.