Menü

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları Fotoğraflarımızı paylaştığımız popüler uygulama olan İnstagram'ı bilgisayardada kullanmak isteyenler için 5 adet program tanıtacağım. 
Günümüzün vazgeçilmez uygulamalarından olan İnstagram hızla büyümeyi devam ettirmekte. 
Şimdi aşağıdaki yazımızda bu programlara ulaşabilirsiniz.


 

– Ramme (Windows, Mac, Linux)

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

Ramme uygulamasını Windows, Mac yada Linux’nuza ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulamayla paylaşılan fotoğrafların tadını daha büyük bir ekranda çıkartıp, beğeni ve yorum atabilirsiniz.Fotoğrafları büyütmek için ise eskisi gibi değişik yollara başvurmak yerine, klavye kısayol tuşlarıyla dilediğiniz şekilde büyütebilirsiniz. Bence programın tek eksik tarafı yeni fotolarınızı yükleyememeniz. 

– Gramblr (Windows, Mac)

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

Masaüstünden İnstagrama video yükleyemiyorum diye üzülüyorsanız artık üzülmenize gerek yok. Ücretsiz olan bu programı indirip kurup giriş yapmanız yeterli kullanabilmeniz için. Gramblr ile videoları düzenleyebilir çeşitli filtreleri kullanarak yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

– Flume (Mac,10$ Dolar)

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

MacOs işletim sistemli bir bilgisayarınız varsa bu program tam size göre. Bu uygulamayla istediğinizi yapmak mümkün. 10$ bir ücreti var hatırlatayım.

– İnstagramTags (Web)

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

Yüklediğimiz fotoların daha geniş kitlelere ulaşıp beğeni ve yorum alabilmek için hashtag kullanıyoruz. İşte bu Hashtagleri otomatik bir şekilde atayabilmek için bu program tam size göre. Yaptığımız paylaşımlarda bize en iyi Hashtagleri bize sunuyor oluşu hoşunuza gidecek. 

– Stribr (Web) 

İnstagram İçin Masaüstü Uygulamaları

Bir kişiyi veya yaptığı bir paylaşımı adıyla yada hashtag ile ararken yaşanan sorunları Stribr ortadan kaldırıyor. Bu uygulamanın yardımıyla, hangi hastag’in kimin tarafından atıldığını yada paylaşım konumunu bulabilmek artık çok kolay.

Sosyal Medya Paylaşım

Yorumlar 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.