Menü

İnternette Hızlı Gezinme

İnternette Çok Daha Hızlı Gezinmeyi Sağlayan Ücretsiz Chrome Eklentisi indir.
FasterChrome isminde bir Google Chrome eklentisi, internette çok daha hızlı gezinmek isteyenler için geliştirildi ve ücretsiz olarak yayınlanıyor. Eklenti, sayfalardaki bağlantıları siz daha mouse ile üzerine geldiğinizde hızlı bir şekilde önyükleyerek sayfalara daha hızlı erişmenizi sağlıyor. Mantık sizin internetinizi hızlandırmak yada daha farklı atraksiyonlu şeyler yapmak değil, siteleri önyükleyerek hızlı açılmasını sağlamak.

Eklenti, web sitelerinin yüklenme süresini hızlandıran bir script olan Instant.Page‘i geliştiren şirket tarafından geliştirildi ve yayınlandı. FasterChrome, sitelerin Instant.Page’i kullanıp kullanmadıklarına bakılmaksızın tüm sitelerin yükleme süresini hızlandırmak için aynı prensibi kullanmakta. Uzantı yüklendikten ve etkinleştirildikten sonra, mouse ile bir bağlantının üzerinde en az 65 milisaniye durduğunuzda Chrome otomatik olarak web sayfasından bazı verileri önyüklemeye başlıyor. Böylece sayfalar hızlı açılmakta.

FasterChrome, tarama hızında büyük bir fark yaratmakta ve kullanımı tamamen ücretsiz. FasterChrome’u indirebileceğiniz Chrome web mağazası sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. Uygulamanın şimdiye kadar 30 bin kişi tarafından indirildiği ve kullanıcılardan 4.5 yıldız aldığı görülüyor.

Sosyal Medya Paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.