Menü

iScream MacOS Ses Kaydetme

iScream indir,iScream nedir,iScream download,iScream kayıt,iScream kaydetme,iScream ses kayıt,iScream ses kaydetme,macos ses kayıt,macos ses kaydetme,iScream macos,macos voice record,voice recording,iScream voice record,iScream voice recording….
iScream Mac OS X’ler için ücretsiz ses kaydetme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Mikrofon yada diğer ses aygıtlarından ses kaydetmek üzere tasarlanmıştır. Uygulamanın esas amacı bir tık için dock’ta beklemektir. Kayıda başlamak için sadece dock’daki ikona tıklamanız yeterli olacaktır. Durdurmak için tekrar aynı ikona tıklamanız gerekmektedir. Ses kaydetmek, sesli notlar almak ve diğer ses kayıtla ilgili işler için birebir bir programdır.

iScream MacOS Ses Kaydetme

iScream MacOS Ses Kaydetme

iScream MacOS Ses Kaydetme

iScream MacOS Ses Kaydetme

iScream MacOS Ses Kaydetme

  • Tek dokunuşla kayıt
  • MP3, AAC yada WAV formatında kaydeder
  • Kısayol tuş desteği

Sistem gereklilikleri:

  • macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12(Sierra), OS X 10.11 (El Capitan), OS X 10.10 (Yosemite), OS X 10.9(Mavericks), OS X 10.8 (Mountain Lion), Mac OS X 10.7 (Lion), Mac OS X 10.6 (Snow Leopard), Mac OS X 10.5 (Leopard) Sadece Intel
  • 60 MB kullanılabilir hard disk alanı

Yorumlar 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.