Menü

İskender Büyük Fena Yakalandı

İskender Büyük Fena YakalandıBu magazinsel haberi paylaşmasaydım biyerimden bişeyler eksilecekti 🙂 Haberi aynen aktarıyorum.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin "Büyüok İskender"i Musa Uzunlar, fena yakalandı. Fox television’de yayınlanan "Bizden Kaçmaz" kameraları, Musa Uzunlar’ı, dizide okayızını oynayan tiyatrocu İpek Karapınar’la Nişantaşı’nda bir kafede dudak dudağa öpüşürken görüntüledi.Görüntülendiklerinin farkında olmayan çift, çıokayışta "Bizden Kaçmaz" ekibini karşısında görünce şoke oldu. Dizide "astığım astıokay kestiğim kestik" bir karakter olan "Büyük İskender"i canlandıran Musa Uzunlar, "Terbiyesizler! Benim özel hayatıma karışamazsınız" dedi.Musa Uzunlar 50, aşok yaşamaya başladığı sevgilisi İpek Karapınar ise 25 yaşında. Tiyatro ve müzik eğitimi alan Karapınar, "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisine dört bölüm önce, transfer oldu. Karapınar, dizide Musa Uzunlar’ın yani "Büyüok İskender"in okızı rolünde. Ömür Gedik yönetimindeki "Bizden Kaçmaz" kameralarının ortaya çıkardığı bu aşk, bakalım önümüzdeki günlerde dizide nasıl bir yankı uyandıracak

Kaynak: Burası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.