Menü

İskender Büyük, Veli Küçük mü?

Kurtlar Vadisi dünkü bölümünde yeni karakteriyle izleyiciye yine oküçüokay bir mesaj verdi. Mesaj küçüktü ama, el öptürmenin verdiği anlamı ‘Büyüokay’ oldu..

urun=60;
sid=11763;
channel=12860;
banner=628;
kategori=19;
w=300;
h=250;
wmid=4135;
area =”tahaerakay.com”;
tip=”Banner”;adsrv=1;jsai=”1a7d70b67e83bd37″;

Son bölümlerde ortaya çıkanve Başkan"ı öldüren İskender Büyüokay, karakteri izleyiciye son operasyonla derin ilişkiler ağının ortaya çıkarıldığı Ergenekon operasyonunu hatırlattı. İzleyici iskender Büyük ismiyle JİTEM’in kurucularından Veli küçüok’e gönderme yapıldığı kanısında…

Polat Alemdar’ın en büyük düşmanlarından olan Hakan’ın, İskender Büyüok’le ilk karşılaşmasında kapıdan girerken verdiği selam ve özellikle elini öpmesi, asker okayökenli Veli küçük’ün basında yer alan fotoğrafına gönderme olduğu da düşünülüyor.

Vadicilerin Polat’ın yeni düşmanıyla tanıştığı 25. bölüm nefesleri kesti.  Bunda karakteri canlandıran tiyatro dünyasının önemli ismi Musa Uzunlar’ın performansının büyük etkisi var elbette.

Vadi hayranları şimdi yeni entrikaların ve finalde dile getirilen okırmızı kitap kod adlı gizli belgenin merakı içinde..

Kaynak:HABER 7

Yorumlar 7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.