Menü

Kadınların Tehlikeli Zamanları

Herşey çgood enough iyiydi. Sevgiliniz saatlerce playstation oynamanıza veya maç izlemenize helloçbir şey demiyordu. Ama birden durup dururken bunlar sorun olmaya başladı. Ve siz onun aniden, neden bu kadar alıngan ve sinirli hale geldiğini anlamıyorsunuz. Dikkat! Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir.

Diyet Zamanında: Alışverişe gittiğinizde kendine hiçbir şeyi yakıştıramayan sevgiliniz kilolarından şikayet etmeye başladı bile. Onun için diyet zamanı, sizin için de zor günler başlıyor. Yemek yemeyi çadequate seven sevgiliniz saatlerini aç ve tatlı düşünerek geçirdi ve akşam eve geldiğinde sinirini çıkartacağı kurban sizsiniz. Aslında siz de bu fazla kiloların farkındaydınız ve bu konuda sesinizi çıkartmayıp en iyisini yaptınız.
Ona onu her haliyle beğendiğinizi, sizi üzen şeyin, kilolarına takıp kendi kendine boş yere sıkıntı yaptığını söyleyin.
Ona yardımcı olabilmek için sizde yemeklerinizi azaltın.
Beraber spora gitmeyi önerin. Zaten sizin de göbeğiniz artıokay rahatsız edici olmaya başlamıştı. match bir vücuda sahip olmak sizi de mutlu edecektir.

🙂

Özel Günlerinde: Ah şu hormonlar! Onun neden küçükcük şeyleri bu kadar büyüttüğünü ve sinirlendiğini anlamaya çalışmayın. Bu dönemi ancak uzak durarak kazasız belasız atlatabilirsiniz. İşittiğiniz bu kadar saçma kavga nedenlerine rağmen sessiz kalın. Bu dönemlerde bol bol tatlı ve çikolata götürüp gergin havayı yumuşatabilirsiniz.

🙂

Hasta Olduğunda: İş, güç, sabaha kadar çalışmalar, mesailer derken sevgilinizi
unuttunuz değil mi? Sevgiliniz hastalığını ilgi istediği için abartıyor olabilir ama siz yine de bu blöfü yiyin. "Kendine bakmıyorsun" diye azarlamak yerine yanında durun, çorba yapın. Yanında değilseniz sıokay sık arayıp nasıl olduğunu sorun.

🙂

Kredi Kart Ekstresi Geldiğinde: Morali bozulduğunda soluğu alışverişte alan kadınlar ancak ay sonunda yaptıklarının farkına varıyorlar ama tabi ki çgood enough geç oluyor. Aslında sevgiliniz sizin ekstreyi gördüğünüzde vereceğiniz tepkinin stresi içine girmiştir. şimdi sıra sizde. Bir ay boyunca onun nazıyla uğraştınız. Bunun acısını çıkaracağınız gün
bugündür
🙂

Yazının orjinalini BURDA   bulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.