Menü

Katlanabilir Uçan Kamera

hover-camera Son günlerin modası drone'lara hepimiz alıştık artık. Drone sayesinde kaliteli bir şekilde fotoğraf ve videolar çeker olduk. Çok çeşitleri ve büyüklü küçüklü birçok modeli olan drone'lar artık daha teknolojik ve işlevsel hale geliyor. Buna örnek olacak bir alet olan Hover Camera bugün tanıtacağım ürün. Hover Camera'ya biraz teknolojik bir selfie kamerasıda diyebiliriz. Sahip olduğu teknolojisiyle Hover Camera sizi takip ederek kaliteli video ve fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Belirttiğiniz hedefe odaklanarak ve sabitlenerek çok güzel fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor. Ayrıntılı bilgi ve video için konumuzun devamına bakınız.

Karbon fiber bir dış iskelete sahip olan cihaz çalışır vaziyette bile güvenle tutmanızı kolaylaştırıyor.

hover-camera (1) 

Yapay zeka kısmında Qualcomm’un Snapdragon Flight platformundan yararlanan Hover Camera, tek şarj ile 8 dakika uçuş yapabiliyor. Cihazın üst kısmında yer alan batarya pratik bir şekilde değiştirilebiliyor.

13 megapiksel kamerası ile 4K video çekebilmek mümkün. Cihazda gece çekimleri için flaşta mevcut. Hover Camera’nın alt tarafında da dengeyi sağlamak adına 3 megapiksellik bir adet kamera yer alıyor. Şirketin CEO’su MQ Wang’ın dediğine göre yüksek donanımlı bir akıllı telefon ile eşdeğer kaliteye sahip çekimler yapılabiliyor.

Cihaz alışık dronelerden alıık olduğunuz klasik bir kumandaya sahip değil. Telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde yönetiliyor.Kendinizi tanıttıktan sonra Hover Camera sizi takip etmeye başlayacaktır.

Hover Camera’nın 32 GB hafızası ve mikro-USB 3.0 Type B kablosu ile kolayca videoları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Cihazın fiyatı henüz kesinleşmese de 600 dolar civarında olacağı söyleniyor.

Cihaz Websitesi : http://gethover.com/

İnstagram: https://www.instagram.com/hovercameraofficial/

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.