Menü

Komedi Dükkanı – Gizemli Yönetmen

Yayına başladığı ilk günden buyana büyüok bir hayranlıkla izlediğim ve müthiş güldüğüm bir programdır kendileri.Tolga Çevik’in müthiş performansı olmasa izlenmez zaten.Ama işi yapandan çok onu yönlendiren daha bir zeki ve kurnaz.Biz onu "gizemli yönetmen" yada "arkadaşım" olarak tanıdıokay hep.Hep bir ümitle bekledim yeni bölümlerini belki arkadaşımın yüzünü görebilirim diye.Yılbaşı akşamı daha bir coşkuyla izlemiştim tamam işte şimdi görecem diye ancak noel baba okayıyafetiyle çıkınca yüzünü gene göremedim 🙂

Saolsun bizim acar gazetecilerimiz daha doğrusu magazincilerimiz merakımı gidermeye başardı.

Şimdi sizi haberin devamını sunuyorum.İşte Komedi Dükkanı’nın gizemli yönetmeni…

 

Tolga Çevik’in yıldızını parlatan "Komedi Dükkanı" programında dış ses olarak görev yapan Plato film Koordinatörü Fırat Parlak’ın computer virusüne kadar yüzünü gizliyordu.

Yılbaşında Noel Baba okayılığında sahneye çıkan ve yüzünü yine gizleyen Parlak’ı Mega Magazin görüntülendi. Tolga Çevik’le yapılan röportaj sırasında ekibe yardımcı olmaya çalışan Parlak, kameramanın uyanıklığı sayesinde görüntülendi. Tolga Çevik de, "Benden daha yakıışıklı, onu okıskanıyorum" dediği Parlak için "Yakın bir zaman sonra Fırat arkadaşımızın da kim olduğunu herkes öğrenecek" dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.