Menü

Konak Beach Restaurant Alanya

konak beach restaurant Alanya'nın Konaklı Kasabasında, Konaklı'nın en güzel plajında ve en güzel koyunda denizin,güneşin ve kumun keyfini çıkardıktan sonra denize sıfır restaurantta yemeğinizi yemek ister misiniz? Eğer tercihiniz bu yöndeyse sizi Konak Beach Restaurant'a bekleriz. Türk mutfağı,Akdeniz mutfağı ve Japon mutfağının en güzel örneklerini bulabileceğiniz restaurantta en taze ve günlük ürünlerle hazırlanmış yiyecekleri yiyeceksiniz. Dondurulmuş ürün bulunmayan mutfakta şefimiz sizlere en güzel menüleri hazırlayacak.

Türkçe, İngilizce ve Rusça hazırlanmış websitemizden geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Konak Beach Restaurant AlanyaGastronomik panorama beach restaurant, not far away from ALANYA, we are in the seaside of KONAKLI ! Perfect & Beatiful Beach & Sea Restaurant. Turkish Kitchen, Mediterranean Kitchen, Japanes Kitchen and İtaly Kitchen. We do barbeque kitchen & make good & tasteful fresh fish from the season every day. We look forward to see you & Serve you in our perfect sea restaurant

Konak Beach Restaurant AlanyaРесторан Конак Бич Гастрономический «Ресторан Конак бич» расположен на берегу море, недалеко от Алании, в Конаклы. Один из лучших песчаных пляжей на побережье примыкает к ресторану. Отличительные Особенности Ресторана: Барбекю на дровах Специальная поставка свежих мясных продуктов (используется только незамороженное мясо) Рыба сегодняшнего улова, свежие незамороженные морепродукты.

Sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.

konak beach facebook https://www.facebook.com/KonakBeachRestaurant

 

konak beach foursquare https://tr.foursquare.com/v/konak-beach-restaurantcafe/517b8b41e4b00db67db2f8dc

 

Reklam sayfamızdan takip edebilirsiniz.

konak beach alanya tv http://www.alanya.tv/tr/KonakBeachRestaurant/

 

 

İletişim için lütfen TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.