Menü

Küçük Kedi ve Büyük Köpek Hikayesi – Çocuk Hikayeleri – Uykudan Önce

Bu video Bir kedi ve köpek hikayesini, dostluğunu ve çocuklarla olan ilişkilerini anlatan bir hikaye. Gönül rahatlığı ile çocuklararınıza izletebilir, okuyabilirsiniz hikayeyi.
İyi seyirsel. #funnychildren #funnykid #funnyvideo

Küçük Kedi ve Büyük Köpek
Bir zamanlar, küçük bir kediyle büyük bir köpek olan iki yakın arkadaş varmış. Kedi, adını Pamuk koymuşlardı. O, küçük, beyaz bir kediydi ve çok tatlıydı. Köpek, adını Rex koymuşlardı. O, büyük, kahverengi bir köpekdi ve çok sevecen biriydi. Pamuk ve Rex her gün birlikte oynarlarmış. Ormanda koşar, ağaçların arasından geçer, çimenlerde yuvarlanırlarmış. Birbirlerini çok severlermiş. Bir gün, Pamuk ve Rex ormanda oynarken, bir grup çocuk görmüşler. Çocuklar, Pamuk ve Rex’i görünce çok sevinmişler. Onlarla oynamak için yanılarına koşmuşlar. Çocuklar, Pamuk ve Rex’le birlikte ormanda koşmuşlar, saklambaç oynamışlar, top atmışlar. Pamuk ve Rex, çocuklarla oynamaktan çok mutlu olmuşlar. Oyun bittikten sonra, çocuklar Pamuk ve Rex’e veda etmişler. Pamuk ve Rex, çocuklara veda ederken çok üzgün olmuşlar. Pamuk, Rex’e dönmüş ve “Rex, ben bu çocuklarla daha çok oynamak istiyorum.” demiş. Rex, Pamuk’a cevap vermiş: “Ben de Pamuk, ben de. Ama çocuklar bizi geri getirmeyecek. Onlara sahip olma hakkı olan ebeveynleri var.” Pamuk, Rex’in haklı olduğunu biliyormuş. Ama yine de çocuklarla birlikte olmak istiyordu. Pamuk ve Rex, ormanda yürümeye başlamışlar. Aklından bir fikir geçiyormuş. Çocuklara yakın olmak için ne yapabilirlerdi? Sonunda, Pamuk’un aklına bir fikir gelmiş. Rex’e dönmüş ve “Rex, ben bir plan düşündüm.” demiş. Rex, Pamuk’a dönmüş ve “Ne planı?” diye sormuş. Pamuk, “Çocukların yaşadığı eve gidelim.” demiş. “Onlara orada kendimizi gösterebiliriz.” Rex, Pamuk’un planını beğenmiş. İkisi birlikte, çocukların yaşadığı eve doğru yürümüşler. Çocukların yaşadığı eve geldiklerinde, pencerelerden içeri bakmışlar. Çocukların anne ve babasıyla birlikte yemek yediklerini görmüşler. Pamuk ve Rex, pencerenin altına gitmişler ve çocukların dikkatini çekmeye çalışmışlar. Ama çocuklar onları görmemiş. Pamuk, Rex’e dönmüş ve “Bu işe yaramıyor.” demiş. “Çocuklar bizi görmüyor.” Rex, Pamuk’a cevap vermiş: “Bir daha deneyelim.” Pamuk ve Rex, pencerenin altından uzaklaşmışlar. Sonra, tekrar pencerenin önüne gelmişler. Bu sefer, daha yüksek sesle miyavlamışlar ve havlamışlar. Çocukların anne ve babası, pencereye bakmışlar. Pamuk ve Rex’i görünce çok şaşırmışlar. Pamuk ve Rex’i içeri çağırmak için pencereye seslenmişler. Pamuk ve Rex, çocukların anne ve babasının çağrısına uymuşlar. Pamuk ve Rex, içeri girince, çocuklar çok mutlu olmuşlar. Onları kucaklamışlar ve sevmişler. Pamuk ve Rex, çocukların anne ve babasıyla tanışmışlar. Çocuklardan ayrılmak istememişler. Çocukların anne ve babası, Pamuk ve Rex’i çok sevmişler. Onları evlerinde kalmaya davet etmişler. Pamuk ve Rex, çok mutlu olmuşlar. Çocuklarla birlikte yaşamaya başlamışlar. Pamuk ve Rex, çocuklarla birlikte her gün oynamışlar. Birbirleriyle çok mutlu olmuşlar.

Twitch üzerinden canlı yayınlarımı izlemek için: https://www.twitch.tv/tahaerakay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.