Menü

Kurtlar Vadisi Yayından Kalktı

Kurtlar Vadisi Yayından KalktıVadi hayranları şokta exhibit television aldığı ani bir kararla diziyi yayınına ara verdi

Polat daha İskender’i yakalamadı. Muro’nun akıbeti belli olmadı. Memati, Abdulhey hesaplaşmadı. Vadi hayranları şokta exhibit television aldığı ani bir kararla diziyi yayınına ara verdi… Peki şimdi ne olacak? express television’nin içinde bulunduğu ekonomik sebeplerden ötürü Pana movie’in yapımcılıklarını yaptığı Kurtlar Vadisi ve Eşref Saati dizileri yayını askıya alındı… Ocak ayında Pana movie ile exhibit tv tekrar masaya oturacak…

Bu şadequate haberin devamını yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Dizilerin kaldırılmasının ekonomik nedenlerden olduğu.s.a.ouml;ylenirken, express tv’nin Pana filme uzun zamandır ödeme yapmadığı da ortaya çıktı. Taraflar konu ile ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınırken, kararın alınmasında Pana movie’in geciken ödemelerinin yattığı gelen bilgiler arasında. Benzer olaylar ekonomik krizin yeni başladığı dönemde de yaşanmış, express television bölüm başına 750 bin YTL’yi bulan ödemeden indirim yapılmasını istemişti.

PANA FİLM DİZİLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA

Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili yayınlanan haberlere ilişkin Pana movie’in resmi açıklaması aşağıdaki gibidir:

“Pana movie’in express tv ile ekonomik sorunları olduğu doğrudur. show television buna kalıcı bir çözüm bulamazsa yollarımız ayrılacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati’nin hangi kanalda yayınlanacağı sorunlar çözüldükten sonra belli olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.