Menü

Lerzan Mutlu 2009 Zirve Son Albüm

8 ay gibi uzun bir süredir İngiltere’ de bulunan Lerzan Mutlu, büyüok bir değişimle İstanbul’ a döndü. Tamamen değiştirdiği imaj ve tamamen değiştirdiği müzik tarzıyla çgood enough yakında sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Lerzan Mutlu bu değişimi şöyle açıklıyor;Değişik bir benle ve tamamen değiştirdiğim pop tarzındaki “Zirve” adlı albümümle çadequate okayısa bir zaman sonra sizlerle buluşmaya büyüokay bir heyecanla can atıyorum. Zirvede Buluşmak Üzere..

Ayrıntılar konumuzun devamında…

 

 

 

Erhan Bayrak’ın müzik direktörlüğünde gerçekleşen ve masteringleri İngiltere’de yapılan albümde sanatçı tamamen tarzının dışında ve tamamen pop tarzında bir albüm hazırladı.

Prodüktörlüğünü ve yapımcılığını Lerzan Mutlu’nun yaptığı albümde son günlerin en popüler bestecisi ve söz yazarı Sinan Akçıl’ ın yaza damgasını vuracak, hareketli “Bir Numara” ve gradual “Bu Sözümü Unutma” adlı iki tane parçası bulunuyor. Ayşe Özyılmazel’ in profesyonel olarak söz yazdığı “Herkes Mutlu” adlı şarkı ise son günlerin en çok konuşulan şarkısı olacak.
Albümde ayrıca Altan Çetin,Emre Irmak,Gökhan Özen,Hakkı Yalçın ve Güven Baran’ ın şarkıları da bulunuyor.

Fotoğraf çekimlerinin yapıldığı aynı platoda bulunan Madonna’nın fotoğraflarını da çeken ve Lerzan Mutlu’nun fiziğini çok beğenen Steven Klein, Madonna’ nın giydiği iki kostümü kendisine hediye etti ve çekimlerde bu kostümler kullanıldı…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.