Menü

Maydonoz ve Limon Detoksu ! 5 Günde 5 Kilo Ver !

Halen daha pandeminin etkisiyle evlerde kapalı kaldığım şu günlerde fazlasıyla kilo aldık. Kimimiz bunun farkındayız kimimiz değil. Bu durumu umursamayanlar bile olabilir. İster önemsesin ister önemsemesin hem görünümümüz için hemde sağlığımız için büyük bir sorun teşkil etmekte aldığımız kilolar. Pandeminin gidişatı nasıl olur daha evlerde kalmaya devam edermiyiz bilinmez ama yaz aylarında yaklaşmasıyla birlikte fazla kilolardan kurtulmak artık farz oldu diyebilirim. İşte tam bu noktada sizlere hem sağlıklı hemde mucizevi denebilecek bir detoks yada kür ile geliyorum. 5 günde 5 kilo vermeyi vaad eden bu detoksu denemenizi tavsiye ederim. Sadece maydonoz ve birkaç limon ile hazırlayacağınız bu detok yada kür ile fazla kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Burada şu uyarıyı yapmak zorundayım.

Bu vereceğim detoks ve bilgiler hiçbir şekilde tedavi, teşhis ve tanı yerine geçmez ve kesin sonuçlar içermez. Bu bilgiler sağlık hizmeti yerine tutulamaz, kesinlikle ilaç olarak önerilmez, Doğruluğu %100 kabul edilemez. Ziyaretçilerimizin doğacak tüm sorumlulukları kabul ettiği varsayılmaktadır. Tedavi ve teşhis için Lütfen Sağlık Kuruluşlarına Başvurunuz.

Dilerseniz hemen detoksumuzu nasıl hazırlayacağımıza geçelim. Bu detoksu 5 gün boyunca uyguluyor 5 gün ara veriyorsunuz. Sonra bir 5 gün daha uyguluyor yine 5 gün ara veriyorsunuz. Bu şekilde kilolarımızdan arınmış oluyoruz.

Önce limonumuzu limon sıkacağında sıkıyoruz. Yaklaşık bir demet maydanozun 3\1 ini kökleri ile birlikte küçük parçalar halinde koparıyoruz, tadı düşündüğünüz gibi kötü olmuyor. Limon miktarını damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Büyük boy bardak normal içme suyunu boşaltıyoruz, tüm malzemeyi blenderden geçiriyoruz. Limon maydanoz kürümüz detoksumuz hazır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.