Menü

Media Player 11’in Takılmasını Önlemek

Media participant 11 çalışırken bilgisayarınıza taktığınız flash depolama aygıtları yüzünden sistem çakışması yaşıyor. Eğer daha önce sizin de başınıza böyle bir sorun geldiyse, Microsoft’un yayınlamış olduğu bu yamayı http://reinforce.microsoft.com/kb/933547/ adresinden indirerek sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu yamayı kurabilmek için bilgisayarınızda home windows Media player eleven’in yüklü olması şartwork. Eğer Media participant açıksa kapattıktan sonra, kurulum talimatlarını izleyerek yüklemeyi yapın. İşlem bittiğinde başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Bu yamayla "mspmsp.dll" kütüphanesini güncellemiş oluyorsunuz.

ARTALAN: Problemin kaynağı windows Media Aygıt Yöneticisinin, bağlamış olduğunuz depolama aygıtının üretici bilgilerine ulaşmaya çalışmasından kaynaklanıyor. Eğer sizin aygıtınız da bu problemden etkileniyorsa, sonuç olarak hafıza ihlali olduğunu düşünebilirsiniz. Media participant bu sorundan etkilenerek çalışmaya devam edemiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.