Menü

MessageMe Nedir? MessageMe Kullanımı

messageme uygulaması

Whatsapp ve Viber gibi uygulamalar varken neden MessageMe? Message Me Nedir? Message Me ücretli mi, Message Me güvenilir mi, Message Me özellikleri, Message Me indir, Message Me nasıl kullanılır? Neredeyse herkesin hayatında yer etmiş, milyonlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp ile benzer niteliklere sahip iphone, ipod touch,ipad ve Android ile kullanılabilen Blackberry Messenger (BBM) ve WhatsApp karışımı eğlenceli bir mesajlaşma uygulamasıdır.MessageMe tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de advertından çadequateça bahsettirdi.MesaageMe uygulamasının bu kadar ilgi görmesinin nedeni; Ayrıntılı bilgiye konumuzun devamında bulabilirsiniz.

aynı WhatsApp'da da olduğu gibi telefon rehberinizde olan kişiler direk arkadaş listenize kayıt oluyor ve aynı zamanda facebook'ta ki arkadaşlarınızı da uygulamaya davet edip onlarla iletişime geçebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Blackberry Messenger'da da olduğu gibi her MessageMe kullanıcısının kendine ait bir PIN kodu oluyor ve sizin istediğiniz kişiler PIN kodunuzu ekleyerek sizinle iletişime geçebiliyor.MessageMe' nin özellikleri sadece mesajlaşmayla sınırlı kalmayıp aynı zamanda ses dosyası ve video çekebilir,resim yapabilir,hatta yapmış olduğunuz çizimlerinizi de mesajlarınıza ekleyebilirsiniz.MessageMe' yi WhatsApp'tan bir adım ileriye götüren ise MessageMe' nin tabletlerde de uyumlu olması. Bildiğimiz gibi WhatsApp tabletlerle uyumlu bir uygulama değil.Peki MessageMe Uygulaması Ücretli Mi ?MessageMe, aynı WhatsApp,facebook,Twitter uygulamaları gibi ücretsizdir.Nasıl Kullanabilirim?Apple store ve Android Market' ten uygulamayı indirdikten sonra measurement verilen PIN kodunu arkadaşlarınızla paylaşmanız ve onlar sizi ekledikleri takdirde onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Bu yeni uygulamayla mesajlaşmanın yanı sıra anında fotoğraf çekip gönderebilir, Youtube aracılığıyla videoları, İtunes ile şarkıları paylaşabilir hatta yeteneğinizi konuşturup resim bile çizebilirsiniz.

MessageMe ile, fb üzerinden oturum açabilir, arkadaş listenizdekileri yeni uygulamaya davet edebilirsiniz. Karşınızdakine mesaj yollamak istediğinizde video, şarkı, fotoğraf ve resim gibi anahtarlar arasından hızlı bir tercih yapabilirsiniz.

MessageMe, fb Messenger, WhatsApp, Japonya’da Line, Güney Kore’de Kakaotalk ve Çin’de Wechat gibi birçgood enough oküresel rakiple karşı karşıya. Bu yarışı kim kazanır bilinmez ama ücretsiz olan bu uygulamaya ilgi şimdiden çgood enough büyük.

Uygulamaya isterseniz electronic mail üzerinden isterseniz de facebook hesabınızla kayıt olabiliyorsunuz. Rehberinizdeki kişiler otomatik olarak MessageMe’ ye ekleniyor. Numarası sizde kayıtlı olmayan arkadaşlarınızı, BBM’de olduğu gibi Pin numaraları ile ekleyebiliyorsunuz. facebook veya email üzerinden de arkadaşlarınızı eklemek mümkün.

MessageMe’de, iOS kullanıcılarına özel müzik gönderme seçeneği bulunmakta. iTunes üzerinden arkadaşlarınızla sevdiğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz. kısa mesaj gibi yazılı mesajlaşmaya ek olarak video, ses dosyaları, diğer dosya türlerinin paylaşımı gibi özelliklere sahip olan MessageMe, BlackBerry’nin mesajlaşma servisi BBM ile taşıdığı benzerliklerle de dikkat çekiyor.

MessageMe’nin sunduğu en büyük ve farklı yenilik ise kullanıcılara yaptıkları çizimleri de karşı tarada gönderme desteğinin bulunması. Uygulamanın içerisinde gelen bu özellikte farklı renk ve boyutlardaki fırça çeşitleri ile kullanıcılar birbirleei ile çizimlerini paylaşabiliyor.

Uygulama şimdilik iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.