Menü

Microsoft’tan Bedava Alan Ve Alan Adı

Microsoft oküçük ve orta ölçekli iş sahipleri öncelikli olmak üzere internetteki yerini almak isteyen girişimci kullanıcılara ücretsiz internet alanı ve alan advertı da dahil zengin bir servisi sunmaya başladı.

Microsoft ve bedava kelimelerinin pek sık bir araya gelmediğini biliyoruz. Son zamanlarda önemli ve oldukça olumlu (hayır sadece ücretsiz olduğu için olumlu değil) servislerle hem yeni dünyaya ayak uydurmaya hem de kaliteli hizmetini çgood enough daha fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyor.

Son olarak duyurulan Microsoft office are living Small industry paketi şimdiye kadar firmadan görülmedik zenginlikte ve "ücretsiz" bir servis. İsminden de anlaşılacağı gibi öncelikli olarak okayüçüokay ve orta ölçekli iş sahiplerini hedefleyen servis dahilinde kullanıcılara ücretsiz web alanı (webhosting), alan advertı, iş e-posta hesabı, düşük bütçeli e-ticaret paketi, e-posta ve arama motoru pazarlama araçları, proje, doküman ve rehber yönetimi için özel araçlardan oluşan zengin bir paket sunuyor. Servis dahilinde sunulan onlarca araçtan biri retailer manager adı verilen dükkan yönetim aracı. Bu araç sayesinde ürünlerinizi ve sanal dükkanınızı yönetebileceğiniz gibi mevcut popüler sanal dükkan servislerine de (Ebay gibi) kolayca dahil olabilmenizi sağlıyor.Servis içerisinde sunulan hizmetlerden alan adı ve iş e-posta hesabı bir yıl süreyle ücretsiz kullanılabiliyor. Bir yılın sonunda yıllık 14.ninety five Dolar ücret ödeyerek hizmeti kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ulasmak icin:
Microsoft place of business are living Small business

Valla bence harika bir uygulama oldu bu hadi hayırlısı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.