Menü

Office 2013, 2010, 2007, 2003 ve XP Lisans Yedekleme

 Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003 ve Xp lisans yedekleme nasıl yapılır,lisans yedeği nasıl alınır,lisans yedekleme,lisans yedeği nasıl geri yüklenir bu konumuzda bunu anlatmaya çalışacağım. Yapacağımız işlem çok kolay ve basit. Office lisanslarımızı unutmamak ve yedeklemek için harika bir program. Desteklediği Office sürümlerini yukarıda belirttim.Office yedekleme aracı çalıştırılabilmesi için NET Framework 3.0 gereklidir. Bilgisayarınızda yüklü olup olmadığını kontrol ediniz. Konumuzun devamında programın download linkine ulaşabilirsiniz.

NOT
Yedekleme ve geri yükleme sağlıklı bir şekilde tamalanması için aynı windows sürümü olması dikkat edilir.Windows 7 üzerinden alının lisans yedeklemesi windows 8 üzerinde çalışmamaktadır.

OPA-Backup DOWNLOAD

Kullanım açısından çok fazla açıklama yapacağım birşey yok. Çok bast, programı çalıştırıyorsunuz hangi office sürümü varsa listeden seçip next diyorsunuz ve hepsi bukadar.

 

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.